Toggle FullScreen
More Info

Toto je stránka, kde sa dozviete niečo o mne, kto som, prečo robím to, čo robím a v neposlednom rade informácie o mojich službách a možnostiach:

🇬🇧 On this page, you will learn something about me, who am I, why am I doing this, what am I doing and last but not least, information about my services:

Moje meno je Michal Amon a pochádzam z Bratislavy. Fotenie ma sprevádza celý život a je to jedna z mála činností, ktoré v živote naozaj obľubujem a dokážem robiť aj bez pomyslenia na peniaze. Okrem fotiek v portfóliu fotím firemné eventy, svadby, a iné akcie. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať so svojou požiadavkou! 🙂

🇬🇧 My name is Michal Amon and I come from Bratislava, Slovakia. Photography is with me all life and it is one of few activities where I find myself. In addition to the photos in section „portfolio“ I do also company events, weddings, parties and other events. In case you are interested, please contact me! 🙂

Možností je veľa, záleži len od toho, čo si predstavujete. Nie som fanúšikom obyčajných tuctových fotiek v ateliéri s bielym alebo iným plátnom na pozadí. Preto fotím v ateliéri, ktorý predstavuje novozrekonštruovaný byt. Takže fotenie v mojom ateliéri neznamená nudné pozadie, ale môžete si vybrať zo všetkých interiérových možností, ktoré byt ponúka. V portfóliu si môžete všimnúť druh fotiek, aké som schopný odfotiť. Som ústretový a viem sa vždy s klientom dohodnúť na jeho predstavách.

🇬🇧 There are many opportunities, it depends only on your vision. I am not fan of boring photographs with white backround. Every photo needs to be original and interesting. You can browse the „portfolio“ section to see more.

 
 

Dúfam, že si úžijete stránku. Bavte sa!

🇬🇧 Enjoy the rest of my website!

IMG_9950-1-1

Kategórie
  • Žiadne kategórie
Najnovšie komentáre
    Portfolio Tags